Dostupné byty
sbhliving logo

Štěrboholy vás překvapí lehkostí bytí

Jestliže Šterboholům něco chybí, pak je to pouze stres velkoměsta. Tahle malá čtvrť si v mnohém vystačí sama a potřebuje-li více, spoléhá na vynikající dostupnost nákupních zón v okolí. Díky tomu nabízí příjemné místo k životu, které je stejně uvolněné jako praktické. 

Prakticky dokonalé

Srdcem občanské vybavenosti Šterbohol je obchodní centrum Europark. Nachází se v docházkové vzdálenosti od SBH Living a mimo supermarketu, restaurací a desítek obchodů zde sídlí i pošta nebo banka. Součástí areálu je také vyhlášené Hobby centrum OBI. 

Moderní a módní

Vydáte-li se autem nebo autobusem ještě kousek dál, po pár minutách dojedete k Fashion Areně – oblíbenému outletovému centru s více než stovkou obchodů. Ať už budete potřebovat koupit cokoliv, v okruhu domova to najdete.

Přirozeně vitální

Prostředí Šterbohol vybízí k aktivnímu trávení volného času. Nedaleko SBH Living leží fotbalové hřiště, sportovní centrum Hamr Sport nebo paintballová aréna. Směrem na východ město přechází v otevřenou přírodu a nabízí možnost úniku do volné přírody. Ať už se budete chtít projet na kole nebo se procházet.

Vyberte si svůj budoucí domov

V SBH Living najde každý ten pravý domov pro sebe. Ať už jde o malý, útulný byt pro singles, střední byt pro páry nebo prostorný rodinný apartmán, vždy dostanete domov, v němž bude radost žít.